Vättar 12 st

Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st
Vättar 12 st

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄTTAR, 12 st , bemålat trä, 1900-talets andra hälft, längd ca 46-15 cm

Bruksslitage, mindre flisor och skador förekommer, 1 av de mindre är lagad vid hals

681163

2019-09-25