Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med häst och vagn, signerad Natascha -49, olja på duk, mått ca 63x76 cm

681168

2019-09-25