Byrå Karl Johanstil

Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil
Byrå Karl Johanstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, Karl Johan stil, 1900-talets början, fanerad med mahongy, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 71, 77x49 cm

Slitage, ytskador, nyckel saknas

681169

2019-09-30