Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Karl Johan stil, 1900-talets början, fanerad med mahongy, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 71, 77x49 cm
Slitage, ytskador, nyckel saknas
681169
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här