Bordsdekorationer

Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer
Bordsdekorationer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATIONER, 1 par, omkring 1900, förgylld och patinerad brons, sockel i marmor, dekor av flicka och pojke, höjd ca 41 cm
PROVENIENS: Stopalo

Socklar med skador

681179

2019-10-26