Ferdinand Boberg etsning

Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Vy över strömparterren och Stockholms Stlott, signerad Ferdinand Boberg samt. i trycket, etsning, bildmått ca 30x21.5 cm

Ej examinerad ur ramen

681190

2019-09-25