Andreas Wargenbrant skulptur / multipel
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The winner takes it all", skulptur / multipel, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), mörkpatinerad brons, brickmärkt W och numrerad 15/25, ca 19 x 19 cm
Visst ytslitage
681199
2019-09-25