Andreas Wargenbrant skulptur / multipel

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur / multipel i form av dalahäst, massiv teak, monogramsignerad, numrerad 3/8, höjd 33,5, längd 32 cm

Retuscherad spricka

681203

2019-09-25