Albert Lindfors

Albert Lindfors
Albert Lindfors
Albert Lindfors
Albert Lindfors
Albert Lindfors
Albert Lindfors

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT LINDFORS (1860-1922): Sommardag, signerad och alb lindfors 1892, olja på duk, ca 33x48 cm

681215

2019-09-24