Erkki Koponen oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERKKI KOPONEN (1899-1996): Sydländskt landksap, singerad och daterad 1949, olja på duk, ca 66x92 cm
Kuntoraportti
681216
Päivämäärä:
2019-09-24