Erkki Koponen oljemålning

Erkki Koponen oljemålning
Erkki Koponen oljemålning
Erkki Koponen oljemålning
Erkki Koponen oljemålning
Erkki Koponen oljemålning
Erkki Koponen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ERKKI KOPONEN (1899-1996): Sydländskt landksap, singerad och daterad 1949, olja på duk, ca 66x92 cm

Kuntoraportti

681216

Päivämäärä:

2019-09-24