Caféstolar Luterma

Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma
Caféstolar Luterma

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CAFÉSTOLAR, 6 st, varav 4 Luterma samt. 2 snarlika, 1900-talets början, blandstil, Estland, sits med präglad dekor av bladslingor och fauner, sitthöjd 47 cm

Kraftigt slitage, sitsarna lösa, stommarna rangliga

681222

2019-09-26