Kjell Engman unik glasskulptur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KJELL ENGMAN, Fashion, unik glasskulptur i form av bok i sandgjutet och bearbetat glas, Kosta Boda, signerad "7278014 Kosta Boda Kjell Engman Unique", samt signerad Kjell Engman på "bokryggen", höjd ca 14, 10,5 x 13 cm
Smärre repor undertill
681226
2019-09-25