Bordspendyl nyrokoko

Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko
Bordspendyl nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyroko, emaljerad urtavla märkt Detouche à Paris, förgylld brons, krönt av kurtisernade par, höjd ca 45 cm
PROVENIENS: Stopalo

Pendel o nyckel saknas

681228

2019-10-26