Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STOP, 4 st, SKÅL, tenn, 18/1900-tal, höjd ca 11-25 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Bucklor, skador, lagningar
681230
2019-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner