Stop skål tenn

Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn
Stop skål tenn

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

STOP, 4 st, SKÅL, tenn, 18/1900-tal, höjd ca 11-25 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Bucklor, skador, lagningar

681230

2019-10-26