Papperspress

Papperspress
Papperspress
Papperspress
Papperspress
Papperspress
Papperspress

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAPPERSPRESS, 1900-talets första hälft, kolmårdsmarmor, ca 36x22 cm
PROVENIENS: Stopalo

681232

2019-10-26