Björn Wessman grafik

Björn Wessman grafik
Björn Wessman grafik

Klubbat för:

2 400 SEK

800 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949), (2) kompositioner, signerade samt numrerade 33 respektive 37/50, oramade färgetsningar, bladmått ca 40 x 54 cm

681234

2019-09-25