Klubbat för:
2 400 SEK
800 SEK
BJÖRN WESSMAN (född 1949), (2) kompositioner, signerade samt numrerade 33 respektive 37/50, oramade färgetsningar, bladmått ca 40 x 54 cm
681234
2019-09-25