Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
APPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, brons, höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Lagning, elektrifierade
681246
2019-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner