Appliquer Louis XV-stil

Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil
Appliquer Louis XV-stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

APPLIQUER, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, för 3 ljus vardera, brons, dekor av putti, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Stopalo

Borrade för el

681251

2019-10-26