Klädskåp nyrenässans

Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, nyrenässans, bemålad furu, inredning med hylla och klädkrokar, låda nedtill, 1800-/1900-tal, höjd 211, 87 x 50 cm

Bruksslitage, senare bemålning

681260

2019-09-24