Bordsur 1930/40-tal
Closed
2019-10-26
681274
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BORDSUR, 1930/40-tal, urtavla med stavindex, skulpterat trä, dekorfigur i brons, höjd ca 26 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo