Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKPLAFOND, 1930-tal, 3 ljuspunkter, skärmen i frostat glas med stjärntecken ur zodiaken, höjd ca 25, diameter 49 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej
681289
2019-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här