Sven X:et Erixon

Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon
Sven X:et Erixon

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Kvinnofigur, signerad och daterad Sven Erixon -30, olja på pannå, ca 23x27 cm

681311

2019-09-26