Relief

Relief
Relief
Relief
Relief

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RELIEF 16/1700-tal, bebådelsen, skuret trä, bemålad, i senare ekram, rammått ca 62x55 cm

Senare bemålning, lagningar, slitage

681314

2019-09-26