Brännvinsskål

Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRÄNNVINSSKÅL, silver, 1800-tal, möjligen Tyskland, punsad dekor, höjd ca 8, längd ca 25 cm, vikt ca 207 g

Lagning, slitage

681316

2019-09-26