Spegelar 1 par

Spegelar 1 par
Spegelar 1 par
Spegelar 1 par
Spegelar 1 par
Spegelar 1 par
Spegelar 1 par
Spegelar 1 par
Spegelar 1 par

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN MARTIN BERG (spegelfabrikör i Göteborg 1803-1837), speglar, 1 par, delvis tärskuren dekor, bronserade, höjd ca 57x59 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bronsering, slitage

681326

2019-10-26