Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL med konslbord, 1800-talets början, empire, Danmark, fanerad med mahogny, intarisa dekor, delvis bemålat speglglas, totalhöjda 237x55 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, smärre skador
681330
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här