Paraplyställ porslin

Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin
Paraplyställ porslin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, porslin, Japan, 1900-tal, tryckt dekor av fåglar, höjd ca 61 cm
PROVENIENS: Stopalo

Sprickor

681339

2019-10-26