Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARTELUR, Louis XVI-stil, urtavlan märkt LE Roy a Paris, förgylld brons, höjd ca 74 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Löst glas
681343
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här