Kartellur

Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur
Kartellur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARTELUR, Louis XVI-stil, urtavlan märkt LE Roy a Paris, förgylld brons, höjd ca 74 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Löst glas

681343

2019-10-26