Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserade, dekor i pastellage, för 2 ljus vardera, höjd ca 57x54 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, senare bronsering

681344

2019-10-26