Samovar empirestil

Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil
Samovar empirestil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, 1800-talets andra hälft, empirestil, bemålad plåt, höjd ca 49 cm
PROVENIENS: Stopalo

Färgbortfall, smärre bucklor, en fotknopp av (lös knopp medföljer)

681345

2019-10-26