Tvättfat

Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat
Tvättfat

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTFAT, Kina, 1800-tal, koppar, ristad dekora av drakar och sköldpaddor, inläggnignar i vittmetall, höjd 13, diameter 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

681348

2019-10-26