Kandelabrar Louis XVI-stil
Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, Louis XVI-stil, för 3 ljus vardera, sockel i sten, förgylld och patinerad brons, dekor av flicka resp pojke, höjd ca 63 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Obetydliga nagg
681358
2019-10-26