Klubbat för:
5 200 SEK
5 000 SEK
BANKETTSOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, skuren bemålad och förgylld dekor, längd 245x84, sitthöjd 45 cm
Omarbetad, senare ryggstöd, slitage
681371
2019-09-25