Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1900-tal, Karl Johan stil, förgylld och patinerad brons, 6 armad, elektriferad, höjd 73, diameter 67 cm
PROVENIENS: Stopalo

681372

2019-10-26