Samovar koppar

Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar
Samovar koppar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, 1800-talets andra hälft, koppar, hänklar med svarvade trähandtag, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Bucklor

681376

2019-10-26