Rölakanmatta
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖLAKANMATTA, Sverige, omkring 1960. Botten med stiliserade blommor med rosa i mitt, blått, vitt mot fond i blått, signerad LM, ca 275x202 cm
Något slitage, fläckar, kortsidor med slitage.
681378
2019-09-24