Rölakanmatta

Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta
Rölakanmatta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖLAKANMATTA, Sverige, omkring 1960. Botten med stiliserade blommor med rosa i mitt, blått, vitt mot fond i blått, signerad LM, ca 275x202 cm

Något slitage, fläckar, kortsidor med slitage.

681378

2019-09-24