Lars Bertle

Lars Bertle
Lars Bertle
Lars Bertle
Lars Bertle
Lars Bertle
Lars Bertle

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BERTLE (född 1925): "Landskap I", signerad Bertle, olja på duk, 62x44 cm

681385

2019-09-24