Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld metall, emaljerad urtavla med romerska siffror, slagfuntion, krönt herdepojke, höjd ca 38 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare förgylld
681387
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här