Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 1800-talets slut, flintgods, dekor av lanskap med figurer, bestående av kaffekanna, 5 kaffekoppar med fat, kannans höjd ca 30 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg, sprickor

681400

2019-10-26