Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, 1900-tal, mässing, i form av fågel på blad, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo

Zustandsbeschreibung

Ett ben av, ett ben lagat

681426

2019-10-26