Stolar 6 st 1700-tal
2019-09-25
681431
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 4+2, rokoko, 1700-tal, provinsarbete, vitmålade med bronsering, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Senare bemålade, färgsläpp, slitage