Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första del, med avlastningsbord, mässing och trä, justerbar, höjd ca 114-164 cm
Bruksslitage
681436
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här