Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, empire, alabaster och förgylld brons, höjd 56 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Skador

681445

2019-10-26