Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad, vit, två lådor i sargen, beslag i förgylld mässing och mässingskodda fötter, höjd ca 80, 75x45 cm. Nyckel finns.

Bemålat.

681448

2019-09-30