Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, bemålad, vit, två lådor i sargen, beslag i förgylld mässing och mässingskodda fötter, höjd ca 80, 75x45 cm. Nyckel finns.
Bemålat.
681448
2019-09-30