Bouillottelampa

Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BOUILLOTTELAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing med skärm, höjd ca 53 cm

Bruksslitage

681456

2019-09-30