Bordspendyl
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld metall, urtavla med romerska siffror, slagfunktion, krönt av kvinnofigur med hund, höjd ca 47 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
681463
2019-10-26