Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BO E LUNDQVIST (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist 02, blandteknik/collage, ca 39x25 cm
Zustandsbeschreibung
681469
2019-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner