Bo E Lundqvist

Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist
Bo E Lundqvist

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BO E LUNDQVIST (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist 02, blandteknik/collage, ca 39x25 cm

Zustandsbeschreibung

681469

2019-09-24