Sidobord 1800-tal

Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDOBORD, 1800-talet början, sengustaviansk, beslag samt dekor i mässing, fanérad med mahogny, låda i sargen inredd med fack, höjd 73, 59x38 cm

Skiva med lagning, saknar nyckel

681483

2019-09-25