Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDOBORD, 1800-talet början, sengustaviansk, beslag samt dekor i mässing, fanérad med mahogny, låda i sargen inredd med fack, höjd 73, 59x38 cm
Skiva med lagning, saknar nyckel
681483
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här