Klubbat för:
5 800 SEK
1 500 SEK
SAMOVAR, 1800-talets andra hälft, i form av tunna, bemålad plåt, förnicklade detaljer, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo
Färgbortfall
681484
2019-10-26