Samovar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 800 SEK

1 500 SEK

SAMOVAR, 1800-talets andra hälft, i form av tunna, bemålad plåt, förnicklade detaljer, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo

Färgbortfall

681484

2019-10-26