Cartellur jugend

Cartellur jugend
Cartellur jugend
Cartellur jugend
Cartellur jugend
Cartellur jugend
Cartellur jugend
Cartellur jugend
Cartellur jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARTELLUR, omkring 1900, jugend, emaljerad urtavla med arabiska siffror samt Bréguet o Fils à Paris, förgylld metall, höjd ca 60 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Urtavlan med smärre skador

681489

2019-10-26